Zakres Usług

Rzeczoznawca samochodowy Saarbrücken

Wycena szkód komunikacyjnych (Unia Europejska i Szwajcaria)

Sieć MOTOEXPERT i jej partnerscy rzeczoznawcy samochodowi –  w tym rzeczoznawca Saarbrücken – są specjalistami z zakresu opiniowania i kosztorysowania szkód powypadkowych. Opiniują więc i kosztorysują w sposób całkowicie niezależny wszelkie szkody drogowe (komunikacyjne), jakie powstają na terenie Unii Europejskiej lub w Szwajcarii na skutek wypadków lub kolizji samochodowych.

Wieloletnie doświadczenie i kwalifikacje zawodowe rzeczoznawców samochodowych MOTOEXPERT pomaga w uzyskaniu przez osobę poszkodowaną materialnie zarówno profesjonalnej opinii technicznej z wyceną szkody, jak również wypłaty odszkodowania za zdarzenie drogowe, do jakiego doszło za granicą (np. w Austrii, Francji, Belgii, Holandii, Szwajcarii). Warunki realizacji poszczególnych zleceń i wycen niezawinionych, zagranicznych szkód komunikacyjnych są ustalane każdorazowo za pośrednictwem centrali MOTOEXPERT pod numerem tel. +49 (0)911 9646 455.

ZAKRES USŁUG:

Rzeczoznawca samochodowy Saarbrücken i sieć MOTOEXPERT wykonują na zlecenie swoich Klientów następujące usługi techniczne:

– ekspertyzy i oceny techniczne w zakresie szkód komunikacyjnych

– opiniowanie i wycena szkód komunikacyjnych

– wycena wartości pojazdu powypadkowego

– wycena pozostałości pojazdów (wraków)

– kalkulacje kosztów naprawy pojazdów powypadkowych

– powypadkowe opinie techniczne

– ocena stanu technicznego pojazdu powypadkowego

-weryfikacje istniejących opinii technicznych

– weryfikacje jakości napraw pojazdów powypadkowych

– inne (po ustaleniu z Klientem)

 

Wycena pojazdów powypadkowych – Opiniowanie szkód komunikacyjnych – Wypadek drogowy (Niemcy, Włochy, Austria, Belgia, Francja, Czechy, Polska, Szwajcaria)